کد خبر: 1196
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۰

مرگ مادر بعد از شرط ۱۰۰ میلیونی


سلامت نیوز: ماجرای مرگ مرموز زن میانسال و ۱۰۰ میلیون پولی که قرار بود بعد از مرگ وی به دختر کوچکش برسد باعث شد تا پسر خانواده به اتهام قتل مادر از خواهرش شکایت کند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه ایران، چندی پیش مرد میانسالی به دادسرای جنایی تهران رفت و از خواهرش شکایت کرد. او گفت: از زمانی که مادرم دیگر نتوانست کارهایش را انجام دهد قرار شد خواهر بزرگترم از او نگهداری کند. اما بعد از مدتی به خــــــــاطر این‌که شوهر خواهرم سرطان داشت او گفت که از عهده نگهداری هر دو آن‌ها برنمی آید. درنهایت تصمیم گرفتیم خواهر کوچکم مادرم را نگهداری کند و برای این‌که کار او بدون مزد نباشد قرار شد بعد از مرگ مادرم ۱۰۰ میلیون تومان پولی که در حساب مادرم بود به او برسد. البته شرط ما این بود که او تا آخر عمر از مادرم نگهداری کند و بعد از مرگ این پول به او برسد.

مرد میانسال گفت: مادرم در خانه خواهر کوچکم بود و من به او سر می‌زدم. آخرین بار که به آنجا رفتم متوجه شدم که مادرم را به بیمارستان برده‌اند. از این‌که موضوع را به من نگفته بودند گلایه کردم و خواهرم گفت: نمی‌خواسته مرا نگران کند. مادرم بعد از ۱۰ روز کما از دنیا رفت. با مرگ او؛ خواهرم خواستار ۱۰۰ میلیون تومان پول مادرم و اجرای شرطش شد. او ادامه داد: از آنجایی که ماجرای بستری شدن مادرم از من پنهان شده بود به او شک کردم. شک من زمانی بیشتر شد که پزشکی قانونی علت مرگ مادرم را ضرب و جرح اعلام کرد، اما خواهرم به من گفته بود که مادرم از روی صندلی افتاده و با زمین برخورد کرده است. پزشکی قانونی گفته بود که جراحات روی بدن مادرم ناشی از افتادن نیست. با مشخص شدن این موضوع احتمال می‌دهم که خواهرم در مرگ مادرم دست داشته باشد و از او شکایت دارم. از آنجایی که این حادثه در یکی از شهرستان‌های اطراف تهران رخ داده بود، بازپرس جنایی با قرار عدم صلاحیت پرونده را برای رسیدگی به دادسرای محل حادثه ارجاع کرد.+ 0
مخالفم - 0

منبع: http://www.salamatnews.com/news/264353/-مرگ-مادر-بعد-از-شرط-۱۰۰-میلیونی

 

بازدید: 36

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید