کد خبر: 72371
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ۱۵:۰۰

جلوگیری از همپوشانیهای جدید بیمهای در سال جاری

جلوگیری از همپوشانی‌های جدید بیمه‌ای در سال جاری

سلامت نیوز:مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران،گفت: با اقدامات صورت گرفته از اسفند ماه سال 96 تلاش کردیم از همپوشانی‌های جدید بیمه‌ای جلوگیری کنیم و در سال جاری نیز این اقدامات را به طور جدی ادامه خواهیم داد.

به گزارش سلامت نمیوز به نقل از ایسنا، مهندس طاهر موهبتی به همراه اعضای هیئت مدیره و معاونین سازمان متبوعش در دیدار نوروزی با رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سال 96 و اقدامات پیش روی این سازمان در سال جاری، گفت: این سازمان حذف دفترچه در بخش بستری 128 بیمارستان در کشور را به طور جدی آغاز کرده است.

وی، رفع همپوشانی‌های بیمه‌ای را از دیگر اقدامات سال 97 برشمرد و افزود: این سازمان همپوشانی‌هایی با سازمان‌های بیمه‌گر از جمله سازمان تامین‌اجتماعی دارد که با اقدامات صورت گرفته از اسفند ماه سال 96 تلاش کردیم از همپوشانی‌های جدید جلوگیری کنیم و در سال جاری نیز این اقدامات را به طور جدی ادامه خواهیم داد.

بنابر اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران، موهبتی همچنین مدیریت منابع و مصارف، ارتقاء کیفیت خدمات و استقرار سازمان الکترونیک را از دیگر اقدامات این سازمان در سال جاری برشمرد و گفت: مهم‌ترین تصمیم سازمان بیمه سلامت در سال جاری این است که براساس سقف اعتبارات خرید خدمت خواهد کرد که اقدام دشواری بوده و با همکاری شرکای کاری و دانشگاه‌های علوم پزشکی امکان‌پذیر است.

وی بیان کرد: اقدامات و برنامه‌های سازمان بیمه سلامت ایران به نحوی انجام خواهد شد که آسیبی به بیمه شدگان از نظر کیفیت و کمیت خدمات نرسد و توجه به این موضوع اولویت اول سازمان است.+ 0
مخالفم - 0

منبع: http://www.salamatnews.com/news/241440/-جلوگیری-از-همپوشانی‌های-جدید-بیمه‌ای-در-سال-جاری
بازدید: 40

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید