کد خبر: 72600
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۰

خودکشی معتاد همدانی در بیمارستان

خودکشی معتاد همدانی در بیمارستان

سلامت نیوز: مدیر بیمارستان سینا شهر همدان گفت: یک مرد 29 ساله معتاد در داخل این بیمارستان خود را از لولای در حلق آویز کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا؛ ابراهیم قلیچ خانی اظهار داشت: یک بیمار روانی به خاطر اعتیاد به مواد مخدر از هشتم خرداد امسال در بیمارستان سینا بستری شده بود.

وی اضافه کرد: روز گذشته برای خوردن عصرانه از بیماران دعوت شد تا در محل سرو غذا حاضر شوند که همه بیماران به جز این فرد در محل توزیع عصرانه حضور می یابند.

مدیر بیمارستان سینا همدان گفت: روانپزشکان متوجه غیبت طولانی مدت این فرد شده بنابراین به اتاق محل بستری او مراجعه می کنند.

قلیچ خانی بیان کرد: عوامل بیمارستان پس مدت کوتاهی تجسس، جسد حلق آویز شده این جوان 29 ساله را در اتاق مخصوص استعمال سیگار روئیت می کنند.

وی افزود: این جوان با استفاده از ملحفه خود را از لولای در اتاق استعمال سیگار حلق آویز و خفه کرده بود و انجام عملیات سی.پی.آر نیز تاثیری در احیای وی نداشت.

مدیر بیمارستان سینا همدان اظهار داشت: این موضوع به عوامل انتظامی مستقر در بیمارستان گزارش داده شد و پس از آن قاضی کشیک و عوامل پزشکی قانونی در محل حضور یافتند.

قلیچ خانی ادامه داد: جسد این مرد 29 ساله صبح امروز برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.+ 0
مخالفم - 0

منبع: http://www.salamatnews.com/news/245542/خودکشی-معتاد-همدانی-در-بیمارستان
بازدید: 31

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید